Spodnie z mieszanki wiskozy z ponadgabarytową bluzą

  • webadmin
  • 3 lipca, 2020
  • Możliwość komentowania Spodnie z mieszanki wiskozy z ponadgabarytową bluzą została wyłączona

Materiał:

Trwały elastyczny materiał, doskonale zachowujący kolor i wygląd. Dodanie nylonu i poliestru pozwala zachować właściwości tkaniny, uczynić rzecz bardziej elastyczną, elastyczną i wygodną w noszeniu. Materiał mieszany z wiskozy i poliestru jest aktywnie wykorzystywany przez światowe domy mody, takie jak: VALENTINO, Balenciaga, Maison Margiela, Off-White i Vetements.

Skład: 50% wiskoza, 30% poliester, 20% nylon.

Zalecenia dotyczące opieki:

Produkty z tego materiału są bezpretensjonalne w pielęgnacji, zaleca się ich mycie w temperaturze 40 ° C. pożądane jest suszenie w pozycji poziomej, po uprzednim wyprostowaniu. Zalecamy Prasowanie produktu w temperaturze do 130 °C w trybie „jedwab” lub „syntetyk”. Prasuj od spodu, aby żelazko nie pozostawiało błyszczących śladów na ubraniach.

Opis:

„Ten garnitur jest idealny na wygodne wycieczki lub weekend podmiejski. Uzupełnij go masywnymi trampkami z akcentującymi wstawkami, aby zakończyć casual-łuk. Jeśli planujesz spotkanie z przyjaciółmi, Połącz bluzę z modną dżinsową spódnicą i butami ze stabilnymi obcasami.

Wygodny dzianinowy garnitur z miękkiej mieszanki wiskozy wykonany jest w uniwersalnym mlecznym odcieniu. Spodnie o swobodnym kroju są uzupełnione zapięciami, bocznymi kieszeniami i sznurkiem, który reguluje dopasowanie. Bluza Oversize pasuje do każdego kształtu.

Szczegół:

  • Uniwersalny odcień mleka;
  • Loose Fit kostium pasuje do każdej figury;
  • Oversize Bluza z opadającym ramieniem;
  • W pasie sznurkiem spodnie reguluje dopasowanie.

Zawiera: 50% wiskoza, 30% poliester, 20% nylon-miękki, trwały, odporny na zużycie materiał, który doskonale zachowuje kształt i kolor.